سرویس خواب کودک باید چگونه باشد ؟

این که سرویس خواب مناسب کودک باید چگونه باشد به بسیاری از مسائل شخصی شما و کودکتان بستگی دارد. ولی انتخاب یک تخت با کیفیت و با ایمنی بالا، چیزی است که نیاز به دانستن نکاتی دارد. ما این نکات را با شما در میان می‌گذاریم

قبل از اینکه اقدام به خریداری یک سرویس خواب برای کودک دلبندتان کنید، درباره این مساله فکر کنید: آیا می‌خواهید یک سرویس خواب بسیار با کیفیت و با دوام و چوبی بخرید که سال‌های زیادی کارایی خود را حفظ کند و در تمام طول دوره کودکی تا نوجوانی فرزندتان با او بماند، و یا می‌خواهید سرویس خوابی بگیرید که کیفیتی متوسط داشته باشد و بعد از چند وقت عوضش کنید و سرویس خواب جدیدی برای کودکتان بگیرید؟ جواب این سوال بستگی به این دارد که شما چه بخواهید. برخی از والدین می‌خواهند که برای امنیت بیشتر، کودکشان در تخت‌های کوچکی بخوابد که ارتفاع کمتری هم دارند. مثلا برای یک کودک مدرسه‌ای، تخت فول سایز یا دوقلو اندازه‌ای امن و مناسب است.

بعد از خرید تخت و یا همراه با خرید تخت ممکن است هزینه‌های دیگری، مانند هزینه خرید تشک، پاف سرویس خواب، باکس‌های کناری سرویس خواب، لحاف یا ملافه، بالش‌ها و غیره نیز به هزینه کلی اضافه شود. در نظر بگیرید که حتما برای این موارد بودجه کافی کنار گذاشته باشید.

تخت‌هایی با سایز قابل تغییر

اگر می‌خواهید فرزندتان از نوزادی تا ۱۸ سالگی بر روی یک تخت بخوابد، این نوع تختخواب برای شما مناسب است. این نوع تخت می‌تواند از گهواره به تخت دوقلو یا فول سایز تغییر سایز دهد. تخت تغییر پذیر، از جنسی خوب و با دوام ساخته شده است تا بتواند در تمام این سال‌ها همراهی خوب و با دوام برای فزرند شما باشد.

برای آشنایی با سرویس خواب متناسب با کودک دلبندتان به لینک فروش تختخواب سر بزنید


منبع این نوشته : منبع
سرویس ,کودک ,خواب ,سایز ,تغییر ,می‌خواهید ,سرویس خواب ,کودک دلبندتان ,سرویس خواب، ,چگونه باشد ,باید چگونه